google reklamları

Paradoks Web » Google Reklam

Google Reklamları

Google Reklam bilinen adıyla Google Ads, işletmenizin Google arama sonuçları sayfalarında ve web’deki diğer sitelerde reklam oluşturmasına ve yayınlamasına olanak tanıyan bir platformdur. Google Ads yönetimi, web sitesi trafiğini veya satışları artırmak gibi belirli iş hedeflerine ulaşmak için platformda kampanyalar oluşturmayı ve optimize etmeyi içerir. Bu, anahtar kelime araştırması, reklam oluşturma, teklif yönetimi ve performans verilerini analiz etme gibi görevleri içerebilir. Etkili Google Ads yönetimi, işletmenizin hedef kitlelerine ulaşmasına, görünürlüklerini artırmalarına ve yatırım getirilerini iyileştirmelerine yardımcı olabilir.

Google Reklam stratejileri, Google Ads platformunda etkili kampanyalar oluşturmak ve yürütmek için kullanılan yöntem ve tekniklerdir. Bu stratejiler, web sitesi trafiğini artırmak, potansiyel müşteriler oluşturmak veya marka bilinirliğini artırmak gibi çeşitli hedeflere ulaşmak için tasarlanabilir. Bazı yaygın Google Ads stratejileri arasında iyi yazılmış, alakalı reklamlar oluşturmak; belirli anahtar kelimeleri ve kitleleri hedefleme; ve reklam performansını iyileştirmek için A/B testi kullanmak. Etkili Google Ads stratejileri, işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmalarına, görünürlüklerini artırmalarına ve yatırım getirilerini iyileştirmelerine yardımcı olabilir.

Bugün Google Ads reklamları vermeye başlayın ve hedef kitlenize ulaşın!

Paradoks Web

Google Reklamları
Neler Yapıyoruz?

KURULUM

Her şey tek tıkla başlar. Google Reklam hesabınızın doğru şekilde kurulmasını sağlıyoruz. Gerekli araştırmalarla sektör ve işletmenize göre doğru optimizasyonları oluşturuyoruz.

KAMPANYA OLUŞTURMA

Google Reklamlarda oluşturacağınız kampanyalar çok önemli. Aynı zamanda bütçe yönetimi yapılmalı. Kampanyaların optimizasyonu ve Google önerileri sizi ileriye taşıyacak. 

ANAHTAR KELİMELER

Kampanyalarda kullanılan anahtar kelimeler farklılık gösterebilir. Sektöre ve verilen reklama uygun anahtar kelimeler seçilmeli. Negatif anahtar kelimelerin kontrolü yapılmalı.

PARADOKS WEB

Google Reklam Hesabı

KURULUM
KAMPANYA OLUŞTURMA
GERİ DÖNÜŞÜM
ANAHTAR KELİMELER

Google Reklamlarında baştan sona destek sağlıyoruz. Reklam hesabınızı oluşturup kurulumunuzu yapıyoruz. Sektörünüze göre gerekli optimizasyon ve bağlantılar sağlandıktan sonra kampanya oluşturmaya hazırsınız. Kampanya oluşturulurken müşteri odaklı ve sizin seçtiğiniz kampanya türlerini oluşturuyoruz.

Google Reklamlarında anahtar kelimeler önemli. Anahtar kelimeler kadar negatif anahtar kelimelerinde takibindeyiz. Bize hiç bir fayda sağlamayan negatif anahtar kelimelerden hoşlanmayız.

Özel Google Ads çözümlerimizin daha fazla müşteri kazanmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin!

PARADOKS WEB

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım çağımızın artık bir gerekliliği. İster kişisel blog siteleri olsun ister kurumsal siteler veya e-ticaret siteleri. Teknoloji dünyasında artık web tasarım şart. Kendinizi veya işletmenizi bu dünyaya tanıtmanın en kolay ve ucuz yolu web tasarım.

Seo

SEO

Hazırlanan web sitelerinize SEO yani arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. SEO sitenizi daha üst basamaklara ulaştırıp sizi potansiyel müşterilerinizle daha kolay şekilde buluşturuyor.

Site hızı denetimi

Site Hızı Denetimi

Site hızı denetimi Google'nin sayfanıza tam puan vermesinde çok önemli. Yavaş açılan siteler geri planda bırakılıyor. Sitenizin hız denetimlerini sağlayıp hem mobilde hem de bilgisayarlarda hızınızı uçuruyoruz.

Seo uyumlu makale

Seo Uyumlu Makale

Web tasarımı yaptıktan sonra site içinde olacak içeriklerin yazım kuralları çok önemli. Hem sitenin sayfalarında olan yazıları düzenliyoruz hem de Blog yazılarınız için tamamen SEO uyumlu yazılar yazıp siteye trafik çekiyoruz.

Paradoks Web tasarım

Bize Güvendiler

Paradoks Psikoloji, Terapi Nette ve Gizem Yapı Dekorasyon başta olmak üzere bir çok işletme bize güvendi. Teknoloji dünyasına adımınızı beraber atalım. Paradoks Web.