biz kimiz?

Paradoks Web » Biz Kimiz?
Paradoks web

Paradoks web

İşletmenizi Teknoloji Dünyasında Geliştiriyoruz

Paradoks web işletmenizin web sitesini tasarlayıp potansiyel müşterilerinizin sizi internet dünyasında da bulmasını sağlıyor. İnternet sitenizle alakalı her şeyi bize bırakın. 

PAradoks web

Biz Kimiz?
Ne Yapıyoruz?

Paradoks Web freelance olarak çevrelerinin internetle alakalı tüm problemlerini çözen bir kaç arkadaşın kurduğu kurumsal bir kuruluştur. Çalışma arkadaşlarımızın hepsi deneyimli uzman kişilerden oluşmaktadır. Yoğunlaştığımız alanlar Web Tasarım, SEO ve Google reklam yönetimi. Teknoloji dünyasında bu alanda var olmalısınız. Sizi bu alanda var ediyoruz. Paradoks Web.

web tasarım fiyatları

Perfect Plan

TERCİH EDİLEN

TERCİH EDİLEN

başlangıç paket

₺500

1 yıllık

kurumsal ekonomik paket

₺1000

1 yıllık

kurumsal tam
paket

₺2500

1 yıllık

kurumsal premium

₺6000

1 yıllık

PARADOKS WEB TASARIM

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım çağımızın artık bir gerekliliği. İster kişisel blog siteleri olsun ister kurumsal siteler veya e-ticaret siteleri. Teknoloji dünyasında artık web tasarım şart. Kendinizi veya işletmenizi bu dünyaya tanıtmanın en kolay ve ucuz yolu web tasarım.

Seo

SEO

Hazırlanan web sitelerinize SEO yani arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. SEO sitenizi daha üst basamaklara ulaştırıp sizi potansiyel müşterilerinizle daha kolay şekilde buluşturuyor.

Site hızı denetimi

Site Hızı Denetimi

Site hızı denetimi Google'nin sayfanıza tam puan vermesinde çok önemli. Yavaş açılan siteler geri planda bırakılıyor. Sitenizin hız denetimlerini sağlayıp hem mobilde hem de bilgisayarlarda hızınızı uçuruyoruz.

Seo uyumlu makale

Seo Uyumlu Makale

Web tasarımı yaptıktan sonra site içinde olacak içeriklerin yazım kuralları çok önemli. Hem sitenin sayfalarında olan yazıları düzenliyoruz hem de Blog yazılarınız için tamamen SEO uyumlu yazılar yazıp siteye trafik çekiyoruz.

Google Reklam

Google Reklamlar

Google Ads hesabınızın kurulumu ve optimizasyonunu yapıp reklam kampanyası oluşturmaya hazır bir hale getiriyoruz.

Paradoks Web tasarım

Web Tasarımda Bize Güvendiler

Paradoks Psikoloji, Terapi Nette ve Gizem Yapı Dekorasyon başta olmak üzere bir çok işletme bize güvendi. Teknoloji dünyasına adımınızı beraber atalım. Paradoks Web.