seo

Paradoks Web » Seo Çalışmaları

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO, Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) anlamına gelir. SEO, web sitenizin arama motorlarında daha yüksek sıralara çıkmasını sağlamak için yapılan çalışmaları ifade eder. Bu sayede web siteniz daha fazla ziyaretçiye ulaşabilir ve bu ziyaretçiler aracılığıyla da daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. SEO önemli bir konudur çünkü internet kullanımı gün geçtikçe artmakta ve birçok insan arama motorlarını kullanarak bilgi edinmekte veya bir ürün veya hizmet satın almak için web sitelerini ziyaret etmektedir. Bu nedenle, web sitenizin arama motorlarında daha yüksek sıralara çıkması ve daha fazla ziyaretçiye ulaşması önemlidir.

SEO stratejileri, web sitenizin Google gibi arama motorlarındaki sıralamasını iyileştirmek için kullanılan yöntemlerdir. Bu stratejiler, anahtar kelime araştırması, sayfa içi optimizasyon ve bağlantı oluşturma gibi şeyleri içerebilir. Strateji uygulamanın amacı, web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarındaki görünürlüğünü artırmaktır, bu da trafiğin ve gelirin artmasına neden olabilir. Bazı yaygın stratejiler, yüksek kaliteli içerik oluşturmayı, web sitesinin yapısını ve gezinmeyi optimize etmeyi ve diğer saygın web sitelerinden geri bağlantılar oluşturmayı içerir.

 

SEO uzmanlarımızla bir görüşme planlamak için şimdi bize ulaşın!

Paradoks Web

SEO
Neler Yapıyoruz?

LİNK İNŞAASI

Sitelerin arama sonuçlarında doğru şekilde çıkması çok önemli. Bu durumda her sayfamız değerli. Her sayfaya doğru şekilde verilen iç ve  dış linklemeler bizim link inşamızı oluşturacak.

GÜNCEL OPTİMİZASYON

Google SEO optimizasyonlarını sürekli olarak güncelliyor. Yapılan bir çok işlem bugün için bize fayda sağlasa da yarın bizim için zararlı olabiliyor. Bu nedenle sürekli güncel şekilde optimizasyonlarımızı koruyoruz.

HATASIZ VE HIZLI SİTELER

SEO göz ardı edilen başlıca özellikler kırık bağlantılar, hatalar ve yavaş açılan sayfalar. Bu konuya çok özen gösterip oluşturulan sitelerin tamamen hatasız olmasına çalışıyoruz. Aynı zamanda sitelerin açılış hızlarını da koruyoruz.

PARADOKS WEB

SEO Aşamaları

GÖRSEL OPTİMİZASYON
HATALI KIRIK LİNKLER
LİNK İNŞAASI
URL YAPISI
META ETİKETLERİ
BAŞLIK YAPISI

SEO için bir çok optimizasyon işlemi gereklidir. Her sayfa kendi içinde çok değerlidir ve her biri ayrı ayrı özen ister. SEO olarak her sayfaya genel olarak Görsel optimizasyon, Hatalı kırık link tespiti, Link inşaası, URL yapısı kontrolü, Meta etiketleri ve Başlık yapısı gibi optimize işlemleri uygulanır.

Tabi ki bunlar sadece bir kaçı. Yapılan optimizasyonlar uzun ve detaylı bir iştir. Her işletme için özel şekilde ilerler. Her sektör için farklı çıkarımlarda bulunulur. Doğru anahtar kelime seçimi bunların en önemlilerinin başında gelir. Sektörünüzde söz sahibi olmak ve internetten potansiyel müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız bu işlemler gereklidir.

Özel SEO çözümlerimizin işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin!

PARADOKS WEB

HİZMETLERİMİZ

Google Reklam

Google Reklamlar

Google Ads hesabınızın kurulumu ve optimizasyonunu yapıp reklam kampanyası oluşturmaya hazır bir hale getiriyoruz.

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım çağımızın artık bir gerekliliği. İster kişisel blog siteleri olsun ister kurumsal siteler veya e-ticaret siteleri. Teknoloji dünyasında artık web tasarım şart. Kendinizi veya işletmenizi bu dünyaya tanıtmanın en kolay ve ucuz yolu web tasarım.

Site hızı denetimi

Site Hızı Denetimi

Site hızı denetimi Google'nin sayfanıza tam puan vermesinde çok önemli. Yavaş açılan siteler geri planda bırakılıyor. Sitenizin hız denetimlerini sağlayıp hem mobilde hem de bilgisayarlarda hızınızı uçuruyoruz.

Seo uyumlu makale

Seo Uyumlu Makale

Web tasarımı yaptıktan sonra site içinde olacak içeriklerin yazım kuralları çok önemli. Hem sitenin sayfalarında olan yazıları düzenliyoruz hem de Blog yazılarınız için tamamen SEO uyumlu yazılar yazıp siteye trafik çekiyoruz.

Paradoks Web tasarım

Bize Güvendiler

Paradoks Psikoloji, Terapi Nette ve Gizem Yapı Dekorasyon başta olmak üzere bir çok işletme bize güvendi. Teknoloji dünyasına adımınızı beraber atalım. Paradoks Web.