seo uyumlu makale

Paradoks Web » Seo Uyumlu Makale

SEO Uyumlu Makale

SEO Uyumlu Makale yazılırken dikkat edilmesi gereken bir kaç husus var. Yazılan yazının kelime sayısı, Kaliteli içerik, İçeriğin anahtar kelime yerleşimi, Başlık yapısı gibi bir kaç husus. Web siteleriniz kaliteli içeriklere muhtaçtır. Her şeyiyle iyi olan bir sitenin içerikleri optimize ve uyumlu değilse o site ön plana çıkmakta zorlanmaktadır. Bu konuda yazdığımız SEO uyumlu makaleler sizlere uzun vadede ilaç gibi gelecektir.

Paradoks Web tasarım

SEO Uyumlu Makalelerde
Neler Yapıyoruz?

ANAHTAR KELİMELER

SEO uyumlu makalelerin içeriğine yerleştirilen doğru anahtar kelimeler yazının hakettiği değeri bulmasını sağlıyor.

İÇERİK KALİTESİ

Sadece SEO odaklılık olmaz. Yazılan yazıların okuyucuyu bilgilendirmesi gerekiyor. Okuyucu  yazıyı okuduktan sonra sorularına yanıt bulmalı.

OKUYUCU ODAKLI

Okuyucu odaklılık yazının istenen bilgileri sağlamasına odaklanır. Okuyucu yazıyı okuduktan sonra istediği tüm bilgilere ulaşmalıdır.

PARADOKS WEB TASARIM

SEO Uyumlu Makale

ANAHTAR KELİMELER
İÇERİK KALİTESİ
BAŞLIK YAPISI
GÖRSEL OPTİMİZASAYON

Anahtar kelimeler SEO için önem arz ediyor. Yazı içeriğiyle doğru orantılı olarak kullanılan doğru anahtar kelimeler yazılarımızın ön sıralarda olmasını sağlıyor. Tabi yazı içeriğinin kaliteli olması okuyucu deneyimi açısından önemli. Uzun detaylı yazılar kalite açısından önemli.

Yazıların başlık yapısının doğru şekilde optimize edilmesi Googlenin yazımızı daha iyi anlamasına olanak sağlar. Aynı zamanda yazılarımızda kullanılan görsellerin yazıyla uyumlu ve optimize olması şarttır.

Hepsi sadece tek tıkla. 

PARADOKS WEB TASARIM

HİZMETLERİMİZ

Google Reklam

Google Reklamlar

Google Ads hesabınızın kurulumu ve optimizasyonunu yapıp reklam kampanyası oluşturmaya hazır bir hale getiriyoruz.

Seo

SEO

Hazırlanan web sitelerinize SEO yani arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. SEO sitenizi daha üst basamaklara ulaştırıp sizi potansiyel müşterilerinizle daha kolay şekilde buluşturuyor.

Site hızı denetimi

Site Hızı Denetimi

Site hızı denetimi Google'nin sayfanıza tam puan vermesinde çok önemli. Yavaş açılan siteler geri planda bırakılıyor. Sitenizin hız denetimlerini sağlayıp hem mobilde hem de bilgisayarlarda hızınızı uçuruyoruz.

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım çağımızın artık bir gerekliliği. İster kişisel blog siteleri olsun ister kurumsal siteler veya e-ticaret siteleri. Teknoloji dünyasında artık web tasarım şart. Kendinizi veya işletmenizi bu dünyaya tanıtmanın en kolay ve ucuz yolu web tasarım.

Paradoks Web tasarım

Web Tasarımda Bize Güvendiler

Paradoks Psikoloji, Terapi Nette ve Gizem Yapı Dekorasyon başta olmak üzere bir çok işletme bize güvendi. Teknoloji dünyasına adımınızı beraber atalım. Paradoks Web.