site hızı denetimi

Paradoks Web » Site Hızı Denetimi

Site Hızı Denetimi Nedir?

Site hızı denetimi sitelerinizin açılış hızlarını en iyi hale getirmek için uğraştığımız optimizasyonlardır. Günümüzde mobil internet kullanımı bilgisayarlara oranla çok daha fazla. Bu neden özellikle mobilde yavaş açılan siteleri hem kullanıcılar hem de Google sevmiyor. Kullanıcıların sitenin açılmasını beklediği süre maksimum 3 saniyedir. Bu süreden sonra açılan siteleri kullanıcılar beklemiyor ve aradıklarını bulmak için başka sitelere yöneliyorlar. Site hızı denetimi bu nedenle hayati önem tutuyor. Site hızı denetimi açısından bir çok optimizasyonlar yapıp sitenizin olabildiğince en kısa sürede açılmasını sağlıyoruz.

Paradoks Web tasarım

Site Hızında
Neler Yapıyoruz?

CSS JS HTML Küçültme

Sitelerimizde bulunan CSS JS ve HTML dosyaları bazen gereksiz olabiliyor. Bu gereksiz dosyalar siteye bir yük oluşturduklarından sitenin açılış hızını etkiliyor. Bunu düzeltiyoruz.

Görsel Optimizasyon

Sitelerde görsellerin bulunması kullanıcı deneyimi açısından oldukça iyi bir avantaj. Ama kullanılan bu görsellerin optimize edilmesi ve siteye yük oluşturmaması gerekiyor.

Eklenti Optimizasyonu

Sitelerinizi oluştururken gerekli olan bir çok eklenti kullanıyoruz. Bu eklentileri en az seviyede ve en uygun olanları optimize edip sitemizin yavaşlamasını engelliyoruz.

PARADOKS WEB TASARIM

Site Hızı Denetimi

CSS JS HTML KÜÇÜLTME
EKLENTİ OPTİMİZASYONU
GÖRSEL OPTİMİZASYON
ÖNBELLEKLEME
VERİTABANI TEMİZLİĞİ
CDN

Site hızı denetiminde başlıca yapılanlar sitelerin hız optimizasyonu açısından yeterli oluyor. En önemlisi CSS JS ve HTML dosyalarının küçültülmesi, gerekli durumlarda siteyi bozmayacak şekilde birleştirilmesi. Eklentilerin en aza indirilip gerekli olanların siteye negatif yük sağlamadan kullanılması.

Görsel optimizasyonu içeriklerde bulunan tüm görsellerin tek tek optimize edilmesini sağlıyor. Önbellekleme ve veritabanı temizliği de kullanıcı deneyimi açısından pozitif bir etki.

Son olarak opsiyonel olarak daha çok e-ticaret sitelerinde kullanılan CDN hizmetini gerekli durumlarda kurulumunu yapıyoruz.

Hepsi sadece tek tıkla. 

PARADOKS WEB TASARIM

HİZMETLERİMİZ

Google Reklam

Google Reklamlar

Google Ads hesabınızın kurulumu ve optimizasyonunu yapıp reklam kampanyası oluşturmaya hazır bir hale getiriyoruz.

Seo

SEO

Hazırlanan web sitelerinize SEO yani arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. SEO sitenizi daha üst basamaklara ulaştırıp sizi potansiyel müşterilerinizle daha kolay şekilde buluşturuyor.

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım çağımızın artık bir gerekliliği. İster kişisel blog siteleri olsun ister kurumsal siteler veya e-ticaret siteleri. Teknoloji dünyasında artık web tasarım şart. Kendinizi veya işletmenizi bu dünyaya tanıtmanın en kolay ve ucuz yolu web tasarım.

Seo uyumlu makale

Seo Uyumlu Makale

Web tasarımı yaptıktan sonra site içinde olacak içeriklerin yazım kuralları çok önemli. Hem sitenin sayfalarında olan yazıları düzenliyoruz hem de Blog yazılarınız için tamamen SEO uyumlu yazılar yazıp siteye trafik çekiyoruz.

Paradoks Web tasarım

Web Tasarımda Bize Güvendiler

Paradoks Psikoloji, Terapi Nette ve Gizem Yapı Dekorasyon başta olmak üzere bir çok işletme bize güvendi. Teknoloji dünyasına adımınızı beraber atalım. Paradoks Web.