web tasarım

Paradoks Web » Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım günümüzde artık çok önemlidir çünkü bir web sitesinin başarısında önemli bir rol oynar. Web tasarımı, bir web sitesinin içeriğini, görünümünü ve işlevselliğini oluşturma ve düzenleme sürecidir. Temel amacı, hem işlevsel hem de estetik açıdan hoş ve web sitesini ziyaret eden kişiler için iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayan bir web sitesi oluşturmaktır.

İyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olmanın birçok avantajı vardır. İyi tasarlanmış bir web sitesi, işletmenizin veya kuruluşunuzun güvenilirliğini ve profesyonelliğini oluşturmaya yardımcı olur. İyi tasarlanmış bir web sitesi, kullanıcıların aradıkları bilgileri bulmalarını kolaylaştırır, bu da siteye gelen ziyaretçi sayısını artırmaya ve genel kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yardımcı olur. İyi tasarlanmış bir web sitesi, arama motoru sıralamalarını iyileştirmeye yardımcı olabilir, bu da site için daha fazla organik trafiğe ve potansiyel müşterilere yol açabilir. Genel olarak, iyi tasarlanmış bir web sitesi, işletmeniz veya kuruluşunuz için değerli bir varlık olur.

Web tasarım hizmetlerimiz ve işinize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için şimdi bize ulaşın!

Paradoks Web

Web Tasarım
Neler Yapıyoruz?

RESPONSİVE TASARIM

Günümüzde internet kullanımının yaklaşık %70 civarının telefonlardan yapıldığı öngörülüyor. Bu nedenle tasarladığımız siteleri tamamen Responsive (Mobil Uyumluluk) olarak tasarlıyoruz. Google buna bayılıyor.

SADE VE ÖZEL TASARIM

Sitelerinizi tasarlamadan önce sizlerle beraber gerçekleştirdiğimiz fikir alışverişleri sonucunda ortak kararlar alıyoruz. Bunun sonucunda ortaya çıkan tasarım tamamen size özel ve kullanıcı dostu oluyor.

SEO & SEM

SEO olmazsa olmaz. Sitenizi SEO kurallarına uygun olarak hazırlamak ve optimize etmek size anlık olarak katkı sağlamasa da uzun vadede karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Potansiyel müşterilere ulaşmanın en kolay yolu.

PARADOKS WEB

Anahtar Teslim Web Tasarım

WEB TASARIM
RESPONSİVE TASARIM
SEO - SEM
SİTE HIZI DENETİMİ
SEO UYUMLU MAKALE
GOOGLE REKLAMLAR

Web tasarımı, bir web sitesinin içeriğini, görünümünü ve işlevselliğini oluşturma ve düzenleme sürecidir. Tasarımlarımız Bilgisayar, Telefon, Tablet gibi tüm cihazlarla tam uyumlu olarak Responsive şekilde tasarlanıyor.

SEO kurallarına uygun olarak hazırlanan ve optimize edilen siteler potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak.

Web sitelerinin hızlı yüklenmesi kullanıcı deneyimini iyileştirir ve site için arama motoru optimizasyonu açısından da önemlidir.

SEO uyumlu makale, arama motorları tarafından daha iyi anlaşılabilen ve daha yüksek arama sonuçlarına sahip olan bir makaledir. İşletmenizin geniş ve çeşitli kitlelere ulaşmasına sağlamak için Google Reklam hesabınızı kurup yönetiyoruz.

Sınırlı süreli web tasarım indirimlerimizi kaçırmayın!

PARADOKS WEB

HİZMETLERİMİZ

Google Reklam

Google Reklamlar

Google Ads hesabınızın kurulumu ve optimizasyonunu yapıp reklam kampanyası oluşturmaya hazır bir hale getiriyoruz.

Seo

SEO

Hazırlanan web sitelerinize SEO yani arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. SEO sitenizi daha üst basamaklara ulaştırıp sizi potansiyel müşterilerinizle daha kolay şekilde buluşturuyor.

Site hızı denetimi

Site Hızı Denetimi

Site hızı denetimi Google'nin sayfanıza tam puan vermesinde çok önemli. Yavaş açılan siteler geri planda bırakılıyor. Sitenizin hız denetimlerini sağlayıp hem mobilde hem de bilgisayarlarda hızınızı uçuruyoruz.

Seo uyumlu makale

Seo Uyumlu Makale

Site içerisinde olacak içeriklerin yazım kuralları çok önemli. Hem sitenin sayfalarında olan yazıları düzenliyoruz hem de Blog yazılarınız için tamamen SEO uyumlu yazılar yazıp siteye trafik çekiyoruz.

Paradoks Web

Bize Güvendiler

Paradoks Psikoloji, Terapi Nette ve Gizem Yapı Dekorasyon başta olmak üzere bir çok işletme bize güvendi. Teknoloji dünyasına adımınızı beraber atalım. Paradoks Web.